Om oss

Om oss

Vi tror på ärlighet och öppenhet i alla relationer.
Och ett arbetssätt som är en kombination av struktur och kreativitet”

Frida Lundberg
Grundare & Kreativ chef

Kontakta mig för att diskutera nya möjligheter

+ 46 70 123 45 67
frida@farmore.se

Line Ahlmark
Byråchef

Kontakta mig för att diskutera nya möjligheter

+ 46 70 123 45 67
line@farmore.se

Anna Ansson
Administartion & Ekonomi

Har du frågor om fakturor, hör av dig till mig.

+ 46 70 123 45 67
anna@farmore.se

Emelie Heller
Inköp/Produktionsledning

Text …

+ 46 73 159 03 33
emelie@farmore.se

Alexandra Andersson
Inköp/Ekonomi

Text …

+ 46 73 359 00 09
alexandra@farmore.se

Tyra Gran
Designassistent

Text …

+ 46 76 884 73 39
tyra@farmore.se

Den 28 mars 2019 slog Kongahälla Center upp portarna. Det är den största satsningen på handel i Göteborgsområdet på över 10 år och omfattar totalt 37 000 kvm. I nära samarbete med fastighetsägaren Adapta Fastigheter har vi på Farmore utvecklat centrets mittpunkt och mötesplats, Kongahälla Foodhall. En Foodhall där sex unika restauranger med olika kök omger en sällskapsyta med plats för över 500 gäster. Utgångspunkt och konceptidé tar avstamp

Kongahälla Foodhall. En Foodhall där sex unika restauranger med olika kök omger en sällskapsyta med plats för över 500 gäster. Utgångspunkt och konceptidé tar avstamp i Järnvägen, Kungälvs xxx. All inredning; snickerier, textil och belysning är specialdesignade av Farmore med xxx som röd tråd. Kongahälla Foodhall var ett fantastiskt projekt där Farmore fick förtroendet att vara med hela vägen. Från research,

VISST SES VI!

Vi tycker det bästa är att träffas. Lyssna och fråga. Över en slät kopp kaffe eller vad som passar just dig. Hör gärna av dig så hittar vi en tid!

SKICKA OSS ETT MEDDELANDE